Search This Blog

کارگاه آموزشی

دردانشگاه ملی مالزی ؛
کارگاه آموزشی تربیت مربی جهت اموزش روش ها و ابزار تحقیق برگزار شد
کوالالامپور- دفتر منطقه ای خبرگزاری مهر در جنوب شرق آسیا:به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان ایرانی شرق آسیا کارگاه 2 روزه تربیت مربی جهت اموزش روش ها ابزار تحقیق دردانشگاه ملی مالزی ( UKM) برگزار شد.
به گزارش خبرنگار مهر، این کارگاه با حضور"آل ابراهیم" مبتکر این روش درمالزی جهت انتقال دانش این مجمومه ارزشمند به جمعی از نمایندگان و منتخبین انجمن ها و تشکل های دانشجویی فعال ایرانی درمالزی برگزار شد.

دبیر اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان ایرانی شرق آسیا در پایان این دروه آموزشی - پژوهشی هدف این دوره را انتقال گسترده دانش این مجموعه به تعداد بیشتری از دانشجویان جدید مقاطع تحصیلات تکمیلی و همچنین بروز کردن اطلاعات مدرسین این مجموعه ارزشمند اعلام کرد.

محمد علی نصراللهی همچنین ابراز امیدواری کرد دانشجویان دکتری ایرانی در مالزی با شرکت فعال تر در این دوره ها ضمن ارتقائ کیفی رساله های دکتری ، پس از بازگشت به وطن با ارایه و استفاده از این ابزارها و روش های نوین جهانی به ارتقائ رتبه دانشگاه های ایران در سطح جهانی کمک نمایند.
دبیر اتحادیه همچنین از همکاری رایزن علمی و سرپرستی دانشجویان ایرانی در جنوب شرق آسیا  در برگزاری این دوره تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه این نشست مسول کمیته علمی اتحادیه ضمن تشکر از مدرس این دوره به جهت انتقال این دانش ، آمادگی  این اتحادیه برای برگزاری دوره های ابزار و روش های تحقیق که به Research Tools در بین دانشجویان ایرانی معروف است را در سطح وسیع و در تمامی دانشگاه ها و مراکز علمی که دانشجوی ایرانی در ان شاغل هستند را اعلام کرد.
در این دوره ٢ روزه حدود ٣۵ نفر از فعالین دانشجویی ایرانی از ١٠ انجمن و تشکل فعال در مالزی و جمعی از اساتید دانشگاه های کشور که برای برنامه تفریحی – اموزشی در مالزی بسر می برند ، شرکت کردند و در پایان این دوره گواهی مربیگری از طرف رایزنی علمی و اتحادیه به شرکت کنندگان اعطا شد.
 

 امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع  "خبرگزاری مهر"  مجاز است.
درهمین زمینه بخوانید ...
  کارگاه آموزشی تربیت مربی جهت اموزش روش ها و ابزار تحقیق برگزار شد
  اردوی بزرگ دانشجوئی به مناسبت میلاد حضرت علی (ع) در مالزی

No comments:

Post a comment